Cecilia Haupt digital print
2016-06-19
391171
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972), ur "Längtans landskap", signerad och numrerad Cecilia Haupt 92/240, digital print, 26x20 cm