Sven-Erik Johansson
2016-08-24
391168
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Pegasus blir synlig, signerad och daterad SE Johansson 1967, akvarell och tusch, ca 19,5x17 cm.
Läs mer