Sven-Erik Johansson
2016-08-24
391160
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fantasi, signerad och daterad SE Johansson 1983, blandteknik på papper, ca 19x35 cm
Läs mer