Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KOPPARKANNA, 1800-tal, handrullade nitar, lock samt hänkel, höjd 44, längd 42 cm
Zustandsbeschreibung
Patina, slitage
391154
2016-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner