Ampel
2016-06-16
391112
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
AMPEL, bemålad plåt i ärggrönt, beslag i förgylld brons, för fyra ljuspunkter, höjd 62, diameter ca 55 cm
Bucklor, skador i form av färgbortfall