Lena Linderholm "Körsbärskanna"
2016-06-19
391110
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad