Grafiska blad 10 st., FfgK
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SVENSK GRAFIK (10), ur FfGK´s årsmappar, bl a JUSSILAINEN Lea Ahmed (född 1955), "Växjögatan 34", signerad och numrerad 147/320, fotopolymergravyr, 36x48 cm, Kristina Munklinde, Lina Nordenström, Charlotta Perla
391087
2016-06-16