Ulf Wahlberg färglitografier
2016-06-16
391086
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014), (2) "Landskap", signerade Ulf Wahlberg -99, 141/150 resp. 144/150, färglitografier, ca 39x48 cm, oramade