Joakim Allgulander
2016-06-16
391068
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Holiday Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander 46/50, digital print, 53x108 cm