Greta Gerell
2016-06-18
391054
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Hamnmotiv, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 21 x 26 cm