Assietter Kina
2016-06-18
391036
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASSIETTER, 6 st., porslin, Kina, 1800-tal, dekor av djurscen vid träd i emaljfärger samt järnoxid, guldkant, diameter 17 cm
Enstaka nagg