Tallrikar Kina
2016-06-18
391032
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor och blad i emaljfärger, sepia samt guld, diameter 22 cm
Nagg, slitage