Fat Kangxi
2016-06-18
391031
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor av reserver med stiliserade blommor i underglasyrblått, diameter 38 cm
Nagg, lagningar, sprickor