Knut Janson oljemålning
2016-06-19
391007
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson 54, olja på duk, 19x27 cm