Stig Claesson färglitografi
2016-06-18
390987
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): "Sommar", signerad, färglitografi, 118/150, 37x54 cm