Knut Janson oljemålning
2016-06-19
390986
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Höstlandskap, signerad och daterad K. Janson 1910, olja på pannå, 26,5x33,5 cm