Knut Janson oljemålning
2016-06-19
390981
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Höstlandskap, signerad och daterad K.Janson 1913, olja på duk, 27x35 cm