Knut Janson oljemålning
2016-06-19
390977
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): "Porträttstudie", signerad K. Janson, olja på duk, 35x27 cm