Sven-Erik Johansson
2016-08-24
390966
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm.
Läs mer