Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
OSCAR BERGMAN (1879-1963): (2), Skymningslandskap med vattendrag, signerade Oskar Bergman, akvareller, ca 10 x 7 cm vardera
390896
2016-06-18