Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA för bord, 1800/1900-tal, blandstil, utförd i grönpatinerad brons med förgyllda detaljer, senare frostad kupa med dekor, höjd ca 69 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
390891
2016-06-15