Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, 18 delar, bestående av 14 hyllplan fanerade i alm och teak, 2 blågrålackerade gavlar, 2 sängbord, gavlarnas höjd 220 cm
Bruksslitage och ytskador
390884
2016-06-15