Vägg eller bordslampor
2016-06-15
390877
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGG / BORDSLAMPOR, 1 par, 1940-tal, mässing, lackerad skärm delvis genombruten dekor, höjd ca 30 cm
Slitage