Karmstolar rokokostil
2016-06-15
390785
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 3 st, rokokostil, 1900-tal, skuren dekor, betsad lövträ, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, varierande kläddsel