Väggappliquer
2016-06-15
390776
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 17/1800-tal, bemålat järn samt skuret bronserat trä, höjd 24 cm
Senare ljuspipor i trä, delvis senare manschetter, ytslitage