Bokskåp
2016-06-15
390775
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, mahognyfanér, 1800-talets andra hälft, höjd ca 240, 130x47 cm, nyckel finns
Slitage, fanérskador