Gerhard Wihlborg oljemålning
2016-06-18
390762
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERHARD WIHLBORG (1897-1982): Blomsterarrangemang, signerad, olja på duk, 100 x 67 cm