Einar Jolin
2016-06-19
390758
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, H.C.38/45 färglitografi, bildytans mått ca 45x55 cm