Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS (1914-1998), sideboard,1960-tal, skjutdörrar med bakomliggande lådor och hyllplan fanerade i valnöt, höjd ca 80, 218x49 cm
Skador, repor, fläckar
390740
2016-06-17