Marianne Ågren oljemålning
2016-06-15
390732
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterbord, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 84 x 104 cm