Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterbord, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 84 x 104 cm
390732
2016-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här