Marianne Ågren oljemålning
2016-06-15
390730
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna med gult paraply, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 73 x 93 cm