Carl August Fahlgren
2016-06-15
390701
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap med gård, signerad och daterad C.A. F-n, olja på pannå, 21x25 cm