Takarmatur
2016-06-14
390636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR för 12 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 77, diameter 81 cm
Slitage