Klubbat för:
21 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
FANNY BRATE (1861-1940): Stilleben med blommor och silverpokal, signerad och daterad Fanny Brate 1905, olja på duk, ca 35x29 cm
Zustandsbeschreibung
390589
2016-06-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner