Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
SPEGEL, rokoko, Sverige, förgylld och bronserad dekor, delat kvicksilverfolierat glas, höjd ca 115x45 cm
Renoverad och kompletterad, dekorskador och lagningar
390518
2016-06-14