Barnstol 1800-tal
2016-06-13
390463
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARNSTOL, 1800-talets andra hälft, betsad bok och mahogny, med fotstöd, skuren dekor, sitthöjd 32 cm