Golvarmatur 1900-talets första hälft
2016-06-13
390462
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVARMATUR, 1900-talets första hälft, gjutjärn, bemålad i vitt och svart, höjd ca 148 cm
Smärre ytskador