Dörr jugend
2016-06-13
390429
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DÖRR, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattat med delvis färgat pressglas, 203 x 50,5 cm
Slitage