Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
FÖNSTER, 1 par, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, 126x45 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage
390428
2016-06-13