Gunnar Svensson
2016-06-13
390410
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Stilleben, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, ca 54x70 cm