Bröllopskimono 1900-tal
2016-06-13
390396
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRÖLLOPSKIMONO, 1900-talets andra hälft. rikt broderad med bland annar guldtråd