Kjell Leander Engström oljemålning
2016-06-13
390221
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (född 1914): Lapporten, signerad och daterad Kjell Abisko -50, olja på pannå, ca 47 x 38 cm