Erik Olson färglitografi
2016-06-13
390220
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986), potatisskörd, signerad och daterad Erik Olson 1950, 24/260, färglitografi, 45 x 54 cm
Något gulnad