Stilleben oljemålning
2016-06-13
390178
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad Bacàk, och daterad 1945, olja på duk, ca 69 x 69 cm