Ljusstakar 1 par 1800-tal
2016-06-12
390175
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, delvis silver, 1800-tal, svärtade träsocklar, ostämplade, höjd 15,5 cm
Slitage, skador, lister saknas