Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-06-13
390132
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, signerad och daterad HjN 1914, olja på duk, 66 x 49 cm