Elis Ryberg oljemålning
2016-06-13
390126
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Vid Konfidensen Ulriksdal", signerad Elis Ryberg, olja på duk 46x55 cm,