Karmstolar i skinn art deco
2016-06-12
390104
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1930-tal, art deco, kromad stomme, svartmålade armlän, svart skinn, sitthöjd ca 42 cm
Nyklädda, armlän med slitage