Torsten Renqvist etsning
2016-06-13
390098
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Besök i sjukhusets park", signerad och daterad T R-54, etsning, 43/45, 21 x 24 cm