Silversmycken
2016-06-15
390073
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSKEDJOR, 7 st., ARMBAND, 3 st., BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, total vikt ca 178 g
Slitage, smärre skador